Doradztwo biznesowe Wieliczka

kady-i-placeSprawne zarządzanie obszarami biznesowymi wymaga szczegółowej analizy różnych aspektów działalności przedsiębiorstwa.

BDB zapewnia rzetelne i profesjonalne podejście dla każdego klienta. Zgodnie z przyjętą przez nas filozofią klient jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego rozpatrywany i obsługiwany jest indywidualnie.

Doradztwo biznesowe Wieliczka jak działamy?

W naszym Biurze pracujemy z pasją i dlatego usługi konsultingu świadczymy na najwyższym poziomie.
Aby poznać dokładnie potrzeby Naszych Klientów oraz określić obszary w których moglibyśmy służyć fachową wiedzą, proponujemy szereg spotkań na których zapoznajemy się z niezbędnymi informacjami, przedstawiamy nasze narzędzia. W dalszych etapach współpracy przedstawiamy efekty dotychczasowych osiągnięć oraz metodykę usprawnień.

BDB cechują atuty niezbędne przy prawidłowej ocenie obszarów operacyjnych oraz strategicznych naszych klientów. Są to przede wszystkim szczegółowość, spostrzegawczość oraz rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, które pozwalają na trafną ocenę i analizę wszystkich badanych obszarów działalności naszych klientów.

Doradztwo biznesowe Wieliczka zakres:

W ramach Doradztwa Biznesowego oferujemy:
Biznesplany,
Analizy finansowe i ekonomiczne,
Audyt marketingowy,

Doradztwo biznesowe Wieliczka dodatki:

Oferujemy również:
Doradztwo w zakresie ustanowienia Polityki Rachunkowości
Doradztwo w zakresie ustanowienia Systemu Obiegu Dokumentów oraz integracji systemów księgowych z zewnętrznymi narzędziami.