Nasi partnerzy

Creative Coworking to idealne miejsce dla osób, które wykonują wolne zawody tzw. freelancerów, osób prowadzących małe firmy, początkujących przedsiębiorców. Zapewniamy miejsce do pracy w sprzyjających i kreatywnych warunkach. Oferta: biurka na godziny, sala konferencyjno/szkoleniowa, wirtualny adres, wirtualny sekretariat, mini biura.


Odszkodowania i Windykacja:

Aby poszerzyć naszą ofertę, nawiązaliśmy współpracę z krakowską Kancelarią Effect, specjalizującą się w zakresie windykacji należności gospodarczych oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Kancelaria Effect nie pobiera żadnych zaliczek na poczet swoich działań, a wynagrodzenie płatne jest tylko za sukces. Ponadto, Klienci Kancelarii Effect mają zapewnione bezpłatne zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych.

Dzięki nawiązanej współpracy, wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na korzystne warunki wszystkich usług świadczonych przez Kancelarię Effect.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami usług, prosimy o kontakt z nami pod numerem tel.: 664-476-173; 605-845-880; 601-560-267 lub na adres e-mail: info@bdb-biuro.pl lub też bezpośredni kontakt z Kancelarią Effect:

- pod numerami telefonu: (12) 631 14 51 lub 690 453 226,
- za pomocą adresu e-mail: biuro@kancelaria-effect.pl
- poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej: http://kancelaria-effect.pl/kontakt,

powołując się na BDB- Biuro Dradztwa Biznesowego